Szukasz pracy?

Wyślij CV

1Dane osobowe
 
2Znajomość języków

Znajomość języka obcego

 
 
3Preferencje zatrudnienia
Gotowość do relokacji (jeśli tak, wybierz region)
 
Preferowany poziom stanowiska
 
 
4Specjalizacje
5Wprowadź dokumenty aplikacyjne
6Klauzule

Przesyłając zgłoszenie aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy ta aplikacja prowadzonego przez Goldman Recruitment Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 17, 00-480 Warszawa (KRS: 0000948987) („Administrator”). Wyrażenie zgody nie jest obowiązkowe, ale konieczne dla przeprowadzenia danego procesu rekrutacyjnego. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie, jednak w takim wypadku przetwarzanie Twoich danych przed cofnięciem zgody będzie zgodne z prawem.

Jeżeli zaakceptujesz Regulamin, będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu świadczenia usług za pośrednictwem Serwisu, takich jak: (i) prowadzenia Twojego konta w Serwisie; (ii) przekazywanie Tobie rekomendowanych ofert pracy, które odpowiadają w ocenie Administratora Twojemu profilowi zawodowemu.

Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Goldman Recruitment Poland Sp. z o.o. i o Twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj.

 

Na podany w powyższym kwestionariuszu adres e-mail wyślemy hasło dostępu do Twojego konta. W przyszłości po zalogowaniu się w naszym portalu będziesz mógł w dowolnym momencie zaktualizować lub usunąć swoje dane z bazy Goldman Recruitment.